Dönüşüm Güvenli Sürüş Eğitim Merkezi

Eğitimlerimiz

Eğitimlerimiz

İleri ve Defansif Sürüş Eğitimleri

Eğitimlerimiz ile riskli durumları önceden algılayıp kayıpları önleyebilirsiniz. Uzman eğitmenlerimiz araç hakimiyeti ve sürüş tekniklerinin geliştirilmesi için araç kullanımının hayatımızdaki önemini sizlere farklı bir bakış açısı ile sunmaktadır.

Gece Şartlarında Güvenli Sürüş Eğitimi

Gece araç kullanımında dikkat edilmesi gereken unsurlar, oluşabilecek risk faktörleri ve alınması gereken tedbirler gibi konuların sunum ve gece alkol gözlüğü gibi ekipmanlar ile uygulamalı anlatılması gerçekleştirilmektedir.

Sürüş Geliştirme Teknikleri Eğitimi

Sürüş Geliştirme Teknikleri eğitimi ile, araç hakimiyeti veya trafiğe adaptasyon konusunda zorluk çeken katılımcıların bu zorlukları yenmeleri sağlanır. Araç donanımları (ABS, ESP vb.) hakkında bilgiler uygulamalı olarak gösterilir.

 

Off-Road Sürüş Teknikleri Eğitimi

Off-Road sürüş teknikleri eğitimleri ile arazi şartlarındaki sürüş tekniklerinin geliştirilmesi, değişik arazi koşullarına adaptasyon süreçleri, teorik bilgi ile beraber trafiğe kapalı alanlarda yapılan pratik çalışmalar ile öğretilmektedir.

Ekonomik Sürüş Teknikleri Eğitimi

Ekonomik Sürüş Teknikleri ile araç çalıştırma, kalkış ve hızlanma, sürate göre vites, yavaşlama ve durma, yoğun trafik’te araç kullanımı gibi konular ile birlikte bakım onarım giderlerinin azaltılmasına yönelik pratik çözümler öğretilmektedir.

Skidcar Eğitimi

SKID CAR; sürücülerin farklı tiplerdeki kaygan zeminlerde araç kullanma yetenek ve becerilerini geliştirmeye yönelik bir simulatördür. Eğitimlerimizde sürücülere daha güvenli araç kullanımı için sürüş teknikleri anlatılmaktadır.